Заходи

Make Some Noise! Human Rights Concert

Вперше, 5 грудня, в рамках Марафону написання листів – щорічної глобальної правозахисної акції Amnesty International – відбудеться концерт на підтримку жертв порушень прав людини. Під час цього заходу, ви зможете не лише послухати якісну музику, але й написати листи на захист тих, хто цього потребує.

В багатьох країнах людей переслідують за висловлення поглядів, за участь у мирних протестах, за боротьбу з корупцією чи за реформи у державі. Вони стають жертвами катувань, їх увязнюють в результаті несправедливих судових слухань, у них немає доступу до належного медичного забезпечення. Голоси цих людей намагаються придушити, але ми з вами можемо допомогти їм домогтися справедливості.

Цього року ми писатимемо листи на захист українського кінорежисера, який утримується в СІЗО в Москві, китайської активістки, яку ув’язнили за боротьбу з корупцією, правохазисника і викладача права з Об’єднаних Арабських Еміратів, української вчительки, що стала жертвою побиття з боку співробітника «Беркуту», cпільноту з Індії, яка вже 30 років не може добитись компенсації після жахливої хімічної аварії, жінок та дівчат у Південній Африці, які не мають доступу до належного медичного обслуговування,протестувальника з Венесуели, над яким жорстоко познущались правоохоронці, а також колишнього держслужбовця з Узбекистану, якого катували та ув’язнили на 20 років після серії несправедливих судів.

Ваші листи справді мають силу рятувати, адже саме завдяки ним щороку нам вдяється досягти позитивних змін у щонайменше ⅓ усіх справ.

Тож приходьте підримати ініціативу і послухати чудову музику від, Lakeway, Van Der Bra, Widiwava, Bonehouse.

На завершення концерту на усіх гостей чекатиме приємна несподіванка 🙂

Початок концерту о 19:00. Вхід вільний.

Більше про героїв та героїнь Марафону написання листів — http://marathon.xenodocuments.org.ua/.

Новини на цю ж тему

Правоохоронні органи мають невідкладно і ефективно розслідувати численні напади на Марші за права жінок.  
09.03.2018
Річна доповідь 2017: Україна
23.02.2018
Вимагаємо негайно відпустити та припинити переслідування Еміра – Усеїна Куку та інших членів т.з “Ялтинської шістки”
20.02.2018
Стартувала найбільша правозахисна кампанія Марафон написання листів: Пліч-о-пліч з відважними.
20.11.2017
Україна: Влада повинна припинити переслідування антикорупційних активістів і громадських організацій
07.11.2017