Заходи

Інтерсекційний тренінг для тренерів з прав людини від Amnesty

Якщо ви маєте досвід у проведенні тренінгів з прав людини та цікавитеся іноваційними підходами – важлива новина! 28-29 жовтня 2017 року у Києві знов пройде інтерсекційний тренінг для тренерів (іТоТ) від Amnesty International Ukraine.

іТоТ це:

– методики побудови безпечного простору та встановлення контакту з аудиторією,

– поглиблене вивчення психології тренінгового процесу,

– навчання методології інтерсекційного тренінгу на прикладах актуальних кампаній та напрямків роботи Amnesty (переслідування правозахисників, порушення прав людини у Криму, права жінок та ЛГБТІ людей, Марафон написання листів),

– практичне використання засвоєних знань та навичок на практиці (самостійне проведення двох заходів після тренінгу під супроводом тренера Amnesty).

Учасники/ці іТоТ отримають сертифікати (після проходження тренінгу та самостійного проведення двох заходів у своєму регіоні), зможуть користуватися освітніми матеріалами Аmnesty, стануть частиною всеукраїнської мережі тренерів та долучаться до глобального правозахисного руху.

Умови:

Для участі необхідно проживати на території України, подати заявку  та пройти відбір.
Дедлайн: 17 жовтня 2017 року.

Представницям і представникам дискримінованих спільнот, які проживають в регіонах України, надаватиметься пріоритет.

Участь у тренінгу безкоштовна. Проживання, харчування та проїзд до Києва оплачується Amnesty.

Якщо ви проживаєте в Києві і маєте сильну мотивацію взяти участь за власний рахунок (без проживання та харчування) – це також можливо!

Контактна особа: Сольдаду Ковалісіді s.kowalisidi@xenodocuments.org.ua