Новини

Обстріл шкільного стадіону у Донецьку та смерті дітей повинні бути розслідувані 

Під час дослідницьких місій на схід Amnesty задокументувала усталену практику невибіркових обстрілів

Загибель двох дітей під час обстрілу шкільного стадіону в Донецьку, де вони грали у футбол , повинна бути негайно, ефективно і неупереджено розслідувана, заявила Amnesty International.

"Ми стали свідками того, як обидві сторони конфлікту порушують свої правові зобов’язання з захисту цивільного населення "
Денис Кривошеєв, заступник директора по Європі та Центральній Азії

Ще чотири підлітка були поранені в результаті нападу, в той час, як сепаратистські та українські сили звинувачують один одного в порушенні угоди про припинення вогню.

“Ми стали свідками того, як обидві сторони конфлікту порушують свої правові зобов’язання з захисту цивільного населення. Цей трагічний випадок є останнім прикладом того, до чого призводить ігнорування цих зобов’язань”, — заявив Денис Кривошеєв, заступник директора програми Amnesty International по Європі та Центральній Азії.

“Сьогоднішній шокуючий напад в Донецьку повинен бути повністю розслідуваний. Якщо буде встановлено, що це являє собою воєнний злочин, – винні мають бути притягнуті до відповідальності”.

Новини на цю ж тему

Україна: Влада повинна здійснити ретельне розслідування після того, як 13 осіб нещодавно звільнили з-під таємного тримання під вартою
29.08.2016
ПРЕС-АНОНС: Прес-конференція Amnesty International та Human Rights Watch
19.07.2016
БЛОГ: Чому Україна не програє, а тільки виграє від ратифікації Римського Статуту Міжнародного кримінального суду
14.09.2015
Хронологія конфлікту на сході України
28.05.2015
Доповідь Amnesty International наводить нові свідчення катувань та вбивств полонених під час конфлікту в Україні
25.05.2015