Новини

Марафон написання листів 2015: мільйони подяк

Неперевершені прихильники Amnesty зі всього світу написали вражаючі 3,7 мільйони листів, повідомлень, електронних листів, твітів і багато іншого в ході кампанії Марфон написання листів 2015.

"Коли я отримую всі ці листи із словами про те, що я не самотня, – я почуваюсь чудово. І я думаю: «Так, це правда, я не самотня. Вони дійсно підтримують мене» "
Єсенія Армента, героїня Марфону написання листів 2015
Альберт Вудфокс

Альберт Вудфокс

Від Афганістану до Замбії учасники кампанії, студенти, школярі та безліч інших вимагали змін в інтересах людей та спільнот, котрі страждають від порушень прав людини.

Нарешті вільний 

Іх зусилля виправдались із великим успіхом. У лютому 2016 року Альберт Вудфокс нарешті був звільнений через 44 роки після того, як він вперше був поміщений в одиночну камеру у США. Більше 240 000 з вас вимагали його звільнення і надсилали йому листи підтримки протягом цьогорічної кампанії Write for Rights.

Він сказав нам: «Ваші повідомлення з-за в’язничних стін стали безмірним джерелом наснаги для мене. Я б хотів подякувати всім членам і прихильникам Amnesty International за всю ту чудову роботу, котру вони роблять для нас».

Та це ще не все. Більше ніж півмільйона з вас також вжили заходів задля захисту дівчаток та молодих жінок у Буркіна-Фасо – і це спрацювало! Міністерство юстиції Буркіна-Фасо затвердило наміри уряду щодо викорінення практик раннього та примусового шлюбів. У міністерстві заявили, що відчули себе змушеними так вчинити після “отримання паперових і електронних листів та кореспонденції від людей з усього світу”.

Підтримка та солідарність

Єсенія Арменту

Єсенія Арменту

Ми знаємо, що ваші листівки, листи і повідомлення підтримки та солідарності також були значною втіхою для людей у періоди надзвичайно важких ситуацій.

Наприклад, ми відвідали Єсенію Арменту, котра перебуває у в’язниці після вибитого побоями і зґвалтуванням «зізнання» у вбивстві свого чоловіка. Ми передали їй більше 8 000 ваших листів і повідомлень: «Коли я отримую всі ці листи із словами про те, що я не самотня, – я почуваюсь чудово. І я думаю: «Так, це правда, я не самотня. Вони дійсно підтримують мене». Це захоплююче: думати, що є люди, котрі все ще піклуються про права інших людей – і вони навіть не знайомі зі мною».

Піо Піо Аунь

Піо Піо Аунь

Ми також поговорили з Піо Піо Аунь, лідеркою студентського руху, котра зараз є ув’язненою в М’янмі через свою роль у здебільшого мирних протестах: «Ваші листи дають мені справжнє натхнення на те, що ми робимо. Я почала помічати, що світ спостерігає за нами і підбадьорює нас – ми не одні. Я дуже вдячна всім за підтримку. Хоча ми поки і не бачимо результатів з боку уряду, це може вплинути на хід їхніх думок».

Ми залишимо заключне слово Костасу, котрий був жорстоко побитий в результаті расистського і гомофобного нападу у Греції у 2014 році:

Костас

Костас

«Марафон написання листів – одна із найбільш важливих кампаній у світі, і, оскільки ми та наш світ не досконалі, вона повинна продовжуватись. Це чудово! Я такий зворушений, і я дякую вам від щирого серця – кожній особі, жінці, чоловіку чи іншим, котрі написали хоч піврядка і долучились до кампанії. Дякую вам, Amnesty, за те, що ви приносите світло у пітьму».

 

Новини на цю ж тему

Спільний лист: влада повинна вжити заходів для боротьби зі зростанням насильства з боку груп, що поширюють ненависть та дискримінацію
15.06.2018
Правоохоронні органи мають невідкладно і ефективно розслідувати численні напади на Марші за права жінок.  
09.03.2018
Річна доповідь 2017: Україна
23.02.2018
Вимагаємо негайно відпустити та припинити переслідування Еміра – Усеїна Куку та інших членів т.з “Ялтинської шістки”
20.02.2018
Василь Муравицький: триває несправедливий судовий процес щодо журналіста
20.12.2017