Новини

М’янма: Лист від… Піо Піо Аунь

Особиста подяка від активістки студентського руху з М’янми, звільненої раніше в цьому році в результаті  кампанії “Марафон написання листів 2015”.

 

Дорогі друзі,

Я – Піо Піо Аунь. Багато хто з вас брав участь в кампанії за моє звільнення з в’язниці та надсилав мені листи підтримки під час мого ув’язнення. Я хотіла відповісти всім вам відтоді, як мене звільнили –  і хотіла б вибачитися за мій пізній лист.

Як донька колишнього політв’язня, я дуже добре знайома з ім’ям Amnesty International, і чула про ваші кампанії за звільнення в’язнів совісті, включаючи Аун Сан Су Чжі, ще у молодості.

У 2015 році я й сама стала в’язнем совісті Amnesty International. Після того я отримала так багато листівок, карток ручної роботи з малюнками милих тварин, наповнених теплими побажаннями, листів підтримки та красивих вірші від людей з усього світу. Я досі отримую ваші листи через Amnesty, а також від організацій політичних в’язнів. Я планую зібрати деякі з цих листів та листівок та створити архів історії політичних в’язнів.

Я дуже вдячна Amnesty та всім людям, що брали участь у кампанії за моє звільнення. Такі міжнародні рухи, як ваш, чинять тиск на уряди країн задля нашої фізичної свободи, але усвідомлення того, що ми маємо вашу солідарність також підтримує нас морально.

Міжнародні організації, як Amnesty, ніколи не забувають про людей, що стикаються з несправедливістю в боротьбі за демократію та права людини. Ми повинні бути сильними та пам’ятати, як важливо об’єднуватися задля спільної боротьби.

Красно дякую кожному з вас. Не тільки за участь у кампанії задля мого звільнення і звільнення інших в’язнів, а й за поміч у збереженні нашої надії та віри. Я сподіваюсь, що разом ми продовжимо боротьбу, допоки наша мрія щодо прав людини і справедливості не здійсниться.

З найкращими побажаннями,

Піо Піо Аунь

 

Якщо Вас надихнула історія Піо Піо Аунь, Ви можете стати одним із координаторів Марафону написання листів у цьому році.

Новини на цю ж тему

Стартувала найбільша правозахисна кампанія Марафон написання листів: Пліч-о-пліч з відважними.
20.11.2017
Відкрито набір координатор/ок Марафону написання листів 2017!
03.10.2017
4,6 мільйони акцій підтримки на Марафоні написання листів 2016!
02.10.2017
Аун Сан Су Чжі «ховає голову в пісок», заперечуючи насильство над рохінджа у М’янмі
20.09.2017
М’янма: блокування міжнародної допомоги є смертельною загрозою для десятків тисяч людей
05.09.2017