матеріали для преси

ПРЕС-АНОНС: Публічна акція на підтримку критиків влади у Росії

(КИЇВ) У суботу, 11 жовтня, активісти Amnesty International в Україні проведуть публічну акцію на підтримку громадянського суспільства Росії.

Учасники акції-перформансу зберуться з пустими плакатами у сквері біля Золотих Воріт, коли з’являться актори-поліцейські, вимагаючи припинити “несанкціоновану акцію”. “Протестувальників” заштовхають в чорну машину, після чого ведучий пояснить ідею акції. Учасники акції згодом повернуться, розгортаючи плакати із описами справ порушень прав людини в Росії та словами солідарності.

Після акції всі охочі зможуть підписати петицію Amnesty International до президента Росії із вимогою поважати право на свободу вираження, об’єднань та мирних зібрань.

Місце: сквер біля метро Золоті Ворота, Київ

Час: 11 жовтня 2014, о 12:00

Для інтерв’ю до, під час та після заходу будуть доступні:

  • Богдан Овчарук, Прес-секретар Amnesty International в Україні
  • Зорян Кісь, Координатор кампаній Amnesty International в Україні

За додатковою інформацією та для організації інтерв’ю, звертайтесь до Богдана Овчарука  (b.ovcharuk(at)xenodocuments.org.ua +38 (067) 551 69 44, +38 (044) 483 26 06).

Довідка

З 6 по 12 жовтня 2014 Amnesty International проводить Тиждень дій на підтримку громадянського суспільства Росії, щоб продемонструвати солідарність з тими людьми в Росії, які відкрито виступають проти репресій, що посилюються у країні.

Під девізом «Не мовчи!» активісти в Бельгії, Нідерландах, Франції, Чехії, Польщі, Фінляндії, Україні і в Росії проведуть демонстрації, перформанси та флешмоби, писатимуть листи і підписуватимуть петиції, протестуючи проти постійного наступу на основні свободи громадян Росії.

«Тиждень дій» Amnesty International розпочався з публікації звіту «Порушення права на свободу вираження думок, об’єднань і зібрань в Росії». Звіт доступний за запитом.

Новини на цю ж тему

Росія: співробітник Amnesty International був викрадений і підданий знущанням в Інгушетії
17.10.2018
Відмова надати статус біженця російському інтерсекс активісту порушує право на особисту безпеку
20.07.2018
Вимагаємо негайно відпустити та припинити переслідування Еміра – Усеїна Куку та інших членів т.з “Ялтинської шістки”
20.02.2018
Росія: Активістку оштрафували за репост статей про ЛГБТКІ у Facebook
27.10.2017
Зловживання Росії правом вето в РБ ООН стало еквівалентом зеленого світла для воєнних злочинів.
25.10.2017