Долучитися

Приєднуйтесь до нас!

Якщо Ви бажаєте присвятити себе боротьбі за дотримання прав людини - долучайтесь до групи активістів та активісток Amnesty International в Україні!
детальніше
Дiйте онлайн
Станіслав Клих, український в'язень російської в'язниці, зазнав примусового психіатричного лікування
Станіслав Клих, громадянин України, що був ув'язнений в Росії у 2014 р. зазнав примусового психіатричного лікування за рішенням керівництва в'язниці. Його мама проживає в Україні і не має можливості регулярно відвідувати сина через віддалене розташування в'язниці. Стан його здоров'я стрімко погіршується.
Журналісту з Узбекистану в Україні загрожує екстрадиція
Журналіста та поета Нарзулло Охунжонова 20 вересня затримали на українському кордоні. Це сталося після того, як уряд Узбекистану надав Інтерполу запит на розміщення його імені в червоному циркулярі (переліку злочинців, які підлягають міжнародному розшуку та екстрадиції). Журналіст перебуває під арештом в очікуванні офіційної процедури екстрадиції, якої вимагає влада Узбекистану. У разі примусового повернення до Узбекистану, йому загрожує катування та інші види жорстокого поводження.
МАСОВІ РЕЙДИ ТА ЗАТРИМАННЯ ЛГБТКI ЛЮДЕЙ У БАКУ
22 вересня у столиці Азербайджану Баку поліція провела масові рейди та затримала понад 100 ЛГБТКІ людей. Попри те, що деяких звільнили, щонайменше 48 з них провели від 10 до 20 днів під адміністративним арештом за «спротив поліції». Затримані були позбавлені можливості обрати адвоката, деякі з них свідчили про жорстоке поводження з боку поліції.
більше
стати активістом
Стати активістом/активісткою
Розвивай та реалізовуй свої навички разом з нами! Долучайся до правозахисного активізму в Amnesty International в Україні.
детальніше
волонтерство
Cтажування/Волонтерство
Використайте свої знання та навички у боротьбі за дотримання прав людини. А також отримайте цінний досвід роботи у міжнародній правозіхисній організації.
детальніше
Стати прихильником
Стати прихильником/прихильницею
Один підпис може врятувати людське життя, один лист може подарувати комусь надію, один голос може бути почутий на іншому кінці світу. У 1961 році це зрозумів Пітер Бененсон і заснував Amnesty International, сьогодні його справу продовжують мільйони звичайнісіньких людей з усього світу, серед яких можете бути і ви. Приєднуйтеся до нас, адже разом ми маємо силу!
детальніше

Warning: strpos(): Offset not contained in string in /sata1/home/users/amnesty/www/www.xenodocuments.org.ua/wp-content/themes/am/functions.php on line 448

Warning: strpos(): Offset not contained in string in /sata1/home/users/amnesty/www/www.xenodocuments.org.ua/wp-content/themes/am/functions.php on line 450
мережА Атд
ВАКАНСІЇ
Amnesty International шукає волонтерів/ок – перекладачів!
Можливості для перекладачок та перекладачів – Amnesty Україна шукає волонтерів/ок!   Дедлайн до 26 березня, не пропустіть! Ми пропонуємо: – досвід співробітництва з однією з найбільших міжнародних правозахисних організацій, яка отримала у 1977 році Нобелівську премію миру; – можливість впли
Шукаємо волонтерів/волонтерок на Марафон написання листів 2017!
Amnesty International в Україні потрібна допомога! Шукаємо волонтерів/волонтерок для роботи в рамках Марафону написання листів 2017. Ми пропонуємо досвід роботи: — у найбільшій правозахисній організації; — у кампанії всеукраїнського та міжнародного масштабу; — у дружній та веселій команді. Ми надамо
більше