Відгуки про стажування

Максим Філіпенко, стажер з роботи із соціальними медіа, Червень — Грудень 2014 року

Максим Філіпенко, стажер з роботи із соціальними медіа (Червень — Грудень 2014 року):

“Стажування в Amnesty International було моєю давньою мрією і рішення податись туди було аж ніяк не випадковим. Я багато знав про діяльність Amnesty, завжди слідкував за їх новинами, підписував та поширював їх петиції онлайн. Попри те, що я знав куди я подаюсь, після 7 неймовірних місяців у цій організації я отримав досвід, про який навіть не сподівався: як SMM-менеджер, як волонтер, як працівник офісу.

Управління соціальними мережами дало мені можливість зрозуміти, що таке робота над комунікацією з громадськістю від імені міжнародної правозахисної організації – велика відповідальність, високі стандарти об’єктивності й хороший досвід роботи в сфері дійсно якісного копірайтингу й PR.

Трохи несподівана, але дуже велика частина мого стажування – це атмосфера роботи в офісі Amnesty та на акціях. Тобто все, що напряму з соцмережами не пов’язано. Як працівник офісу, я миттєво відчув себе повноправним членом команди, я міг долучатись до майже будь-якої роботи, якщо вона мене цікавила, до моїх думок та пропозицій завжди прислуховувались.

Акції Amnesty – це завжди можливість проявити свій креатив на максимум, спланувати все (від логістики до сценарію) разом з командою активістів. Досвід в Amnesty дуже допоміг мені при влаштуванні на роботу: на співбесіді я дав зрозуміти, що знаю не лише SMM, а й розумію принципи роботи в великих громадських організаціях. І звичайно ж, факт стажування у такій престижній організації як Amnesty International був одним з визначальних факторів для прийняття мене на роботу.”